
Voetbaltenues in Gambia!
27 februari 2012, 14:08
Medio 2011 ontving Stichting Sanchabba enkele dozen vol voetbalshirts, -broekjes, -sokken, -schoenen en trainingspakken. Gebruikt in Nederland, maar bijzonder geschikt voor een tweede leven in Afrika.
Na enig sorteerwerk werd duidelijk dat we dankzij deze schenking minimaal twee Gambiaanse jeugdelftallen én een seniorenelftal volledig in het ‘nieuw’ konden steken en eind 2011 werd alles naar Gambia verscheept.
Zoals u op de foto kunt zien, zijn de voetbalspullen inmiddels in Afrika aangekomen. Fantastisch! Volgens Baks, één van onze local managers in Gambia en zelf trainer van het jeugdelftal op de foto, konden de kinderen hun ogen niet geloven. Ze zijn ontzettend blij met de spullen en voelen zich nu echte prof-voetballers!
Namens de voetballende kinderen in Gambia bedanken wij Antonio en Margret Taboas (en hun zonen Miguel en Antonio jr.) voor de organisatie van deze inzamelingsactie. Verder danken we de spelers (en ouders) van DOVO voor hun vrijgevigheid. Dankzij jullie wordt er in Gambia weer vol enthousiasme gevoetbald!
800 Euro van 80-jarige! << | >> Benefietconcert!