Bestuur

Bestuursleden:

Niek Waterschoot (voorzitter)
(045) 531 24 24
niek@sanchabba.nl

Trudy Waterschoot-Maatje (secretaris)
(045) 531 24 24
trudy@sanchabba.nl

Wiel Wetzels (penningmeester)
(045) 531 67 11
wielw@sanchabba.nl

Rene Suylen (algemeen)
(045) 531 02 69
rene@sanchabba.nl

Peter Diepeveen & Sietske Waterschoot
(PR en Communicatie)
Studio Bovenwater
(0318) 505 677
peter@sanchabba.nl
sietske@sanchabba.nl

___________________________________________

Omar Jallow (local project manager)
Sanchabba, The Gambia
omar@sanchabba.nl

Bakary Bojang (local project manager)
Sanchabba, The Gambia
baks@sanchabba.nl

In Nederland wordt het bestuur van Stichting Sanchabba door de volgende mensen op bijzondere wijze ondersteund:
Dhr. en mw. Kennis uit Riethoven en
Dhr. en mw. Wetzels (“kienmaster”) uit Landgraaf.

Over Sichting Sanchabba

Voor Stichting Sanchabba staan Afrikaanse kinderen centraal. Kinderen en onderwijs. De stichting betaalt inmiddels dan ook het schoolgeld voor 147 kinderen in Gambia.

Stichting Sanchabba houdt zich verder bezig met kleinschalig ontwikkelingswerk op uiteenlopende gebieden. Zo bouwde de stichting toiletgebouwen bij een school en een ziekenhuis(je) in het binnenland van Gambia en een keuken annex eetzaal bij een school in Brikama en realiseerde een tuinenproject in Sambakuta. Verder zijn er wat kleinschalige zakelijke initiatieven van een financiƫle injectie voorzien. promo video
video tuinen project

Laatste nieuws

Wist u dat?